Supernamas.LT / Ekologija ir ekonomija / Apie viską namams, namų statybą, NT skelbimai, e-parduotuvė - Apie mus
Paieška svetainėje
2021.10.27, trečiadienis
Pagrindinis meniu
Pagrindinė informacija
 E-parduotuvė
 
 Apie mus
 Naujienos
 Reklama
 Kontaktai
 
 Draudžiama krosnyse deginti atliekas
 Kategoriškai draudžiama mieste (jo ribose - soduose) deginti sugrėbtus sudžiuvusius lapus, pernykštę žolę
 Gyvūnų laikymo taisyklės Vilniaus miesteNaudingos nuorodos


VIETA JŪSŲ REKLAMAI

Apie mus
SUPERNAMAS.LT - tai projektas, skiriantis daugiausia dėmesio ekologijai ir pilnaverčio sveiko gyvenimo principams. Tai specializuotas ekologiškų produktų namams E-prekybos portalas. 
 
SUPERNAMAS.LT - ne vieną profesionalų NT pardavėją vienijantis biuras, turintis savo klientų ratą, kuris prekiauja tik atrinktais NT objektais, kurie yra vertingi ilgalaikei ir SVEIKESNIO GYVENIMO investicijai. Objektai (pirmiausia privatūs individualūs namai ir žemės sklypai gyvenamajai statybai ar poilsiui Vilniaus miesto apylinkėse) prieš pardavimą yra mūsų eksperto įvertinami - gyvenimo patogumas, kokybė, aplinka, vieta, susisiekimas, po to imamės objekto prekybos. Norėdami parduoti, pirkti, statytis, galite kreiptis į mus ir pateiksime savo įvertinimą ir pasiūlymą galimam sandoriui. Jokių išankstinių mokesčių.

SUPERNAMAS.LT - taip pat profesionalias statybos įmones vienijantis projektas. Kartu statome įvairius NT objektus, visuomeninius ar privačius, didelius ar mažus. Norėdami statytis kartu su mumis, galite kreiptis ir mes pateiksime savo pasiūlymą Jūsų projektui, parinksime geriausius specialistus.

SUPERNAMAS.LT - konsultacinis projektas, padedantis savo klientams rąstinių namų projektavime, gamyboje ar statyboje nuo pamato iki raktų. Dirbame kartu su profesionaliais rąstinių namų gamybos ir statybos specialistais - architektais, projektų vadovais, gamybos vadovais, statybininkais. Šio projekto valdymui reikalingi įžvalgumas, tiesioginė  patirtis, patikimų partnerių ratas. Todėl siūlome savo specialistų pagalbą, kad rąstinio namo statyba netaptų rizikinga ir varginančia ar netgi su nuostoliais.


Mūsų kontaktai
Tel: +370 699 45434
El.paštas: info@supernamas.lt 

Prisijungimas
Prisijungimo vardas:  
Slaptažodis:  


Rekomenduojame
 
12a namų valdos paskirties sklypas Riešėje
12a namų valdos paskirties sklypas Riešėje
38280.00 €


  © 2009-2021 Supernamas.Lt Visos teisės saugomos. Sprendimas: E-Business Solutions